2 marca 2023

Ślub w Artbistro Stalowa 52 – Warszawa

Zawitał do nas marzec, a wszelkie posty w Internecie już krzyczą za wiosną. Nie ma co ukrywać, że wszyscy stęskniliśmy się za ciepłem, powoli zaczynamy mieć dosyć zimy i chcemy do lata! Lato to sezon ślubny w pełni. Ale czy można zrobić piękny ślub zimą? Czy można jakkolwiek poczuć wiosnę kiedy spada Ci na głowę pierwszy śnieg w roku? Można! :)
Kiedy jesień nieśmiało ustępowała miejsca zimie, trawa została pokryta malutką warstwą śniegu, magiczne „tak” powiedzieli sobie Magda i Jakub.
Wyjątkowe, kolorowe dekoracje przemyciły nam trochę słońca, a warszawski autobus miejski zabrał Młodych i gości na tę uroczystość (ekstra pomysł, prawda?! :D).

Ślub w USC Praga i wesele w Stalowa Artbistro to częsty wybór Par Młodych. Sama fotografowałam już trzy wydarzenia z taką kombinacją miejscówek :) (te reportaże możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ i PONIŻEJ). I nie ma się co dziwić. Bardzo ładna sala urzędu, przeszklone patio Artbistro i ich przepyszne jedzenie to doskonałe rozwiązanie również ze względu na bliskość obu lokalizacji. Zobaczcie całość poniżej. 

Ceremonia : Urząd Stanu Cywilnego w Dzielnicy Praga-Północ Warszawa

Wesele: Stalowa Artbistro 52

Dekoracje: My Big Day

Jedna odpowiedź do “Ślub w Artbistro Stalowa 52 – Warszawa”

  1. Marie pisze:

    Ślub zimowy w Artbistro Stalowa 52 to naprawdę magiczne miejsce! Wspaniałe zdjęcia, kolorowe dekoracje i pomysłowy transport – autobus miejski! Jednakże, jako fotograf ślubny, mam jedną małą uwagę – chciałbym zobaczyć więcej ujęć pary Młodej na tle scenerii miejsca, aby podkreślić jeszcze bardziej jego urok. Ale ogólnie rzecz biorąc, fantastyczna robota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *