17 czerwca 2020

Wesele w Artbistro Stalowa 52 – Warszawa

Przenoszę Was dziś na Warszawską Pragę, gdzie odbył się ślub Agaty i Pawła. Na miejsce powiedzenia sobie „tak” wybrali Urząd Stanu Cywilnego Praga Północ. Chwilę wcześniej przygotowywali się w industrialnych wnętrzach Arthotel Stalowa 52. To miejsce ukryte w zabytkowych kamienicach po prawej stronie Wisły. Oryginalnie urządzone pokoje i… ich perełka! Artbistro Stalowa 52 czyli miejsce wesela mojej Młodej Pary. Szklana oranżeria z tarasem i.. krową! To bardzo unikatowe, modernistyczne miejsce na mapie Warszawy. Magicznie zrobiło się też dzięki dekoracjom od MyBigDay, którzy całą salę rozświetlili lampeczkami i świecami, udekorowali kwiatami i dużą ilością pięknego szkła!

Pamiętam, jak na spotkaniu z Agatą dowiedziałam się, że uwielbia ona efekt bokeh, czyli rozmyte światełka na pierwszym planie.. zastanawiałam się jak sprostać prośbie o to, aby zrobić kilka ujęć z takim efektem, bo nie jestem fanką dodawania go w postprodukcji, ale kiedy zobaczyłam salę… nie było mowy o jakiejkolwiek ingerencji w programie. Ilość lampek zrobiła to miejsce tak magiczne, że ciężko było zrobić zdjęcia bez tego efektu :) Ale.. tego wieczoru najbardziej błyszczała Para Młoda. Agata w przepięknej szarej sukni z łańcuszkami wyglądała jak milion dolarów, a jej mąż w kraciastym garniturze niczym wyjęty z serialu Peaky Blinders :) Aha i jeszcze jedno! Wiedzieliście, że istnieje coś takiego jak czarna męska obrączka ślubna? Ja też nie :) A to bardzo oryginalny i ciekawy wybór! Zobaczcie ich zdjęcia i dajcie znać, co najbardziej przykuło Waszą uwagę :)  

Fotograf: Ania Mioduszewska
Przygotowania: Arthotel Stalowa 52 Warszawa
Wesele: Artbistro Stalowa 52 Warszawa
Ślub: USC Praga Północ
Suknia ślubna: Rara Avis  / Salon Madonna
Garnitur: Vistula
Dekoracje : MyBigDay
Winietki: BOHO design
Obrączki: Inne Obrączki
Make up i fryzura: Laura Karaś
dj: Warsaw Wedding Djs

2 odpowiedzi na “Wesele w Artbistro Stalowa 52 – Warszawa”

  1. Zapytanie o termin pisze:

    Dzień dobry,
    Poszukujemy fotografa na dzień 16.06.2023 (piątek). Ślub odbierzcie się w USC na Zamku Królewskim, a wesele na Pradze Północ w Artbistro Stalowa. Czy ma Pani wolny termin w tym dniu? Czy moglibyśmy prosić o przedstawienie oferty?

    pozdrawiamy,
    Weronika i Igor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *