13 października 2015

Rodzinno-romantyczno-kobieca sesja na jachtach w Szczecinie

Bardzo lubię tą sesję :) być może to dlatego, że jest w morskim klimacie.. a jak tak kocham morze.. a jeszcze jak dołożyć do tego piękną rodzinę.. PIĘKNĄ KOBIETĘ.. a Ci, którzy mnie znają – wiedzą, że kobiety to mój konik ;) uwielbiam je fotografować! Najbardziej! Są plastyczne.. lubię wydobywać ich piękno :) i lubię jak się sobie podobają na moich zdjęciach..
A wracając do tej sesji :D Przedstawiam Wam Kasię, Łukasza i ich synka Nataniela. Sesję zrobiliśmy w Szczecinie na początku września. Pogoda była cudowna! Udało nam się załapać zarówno na ostre słońce, jak i zbliżające się ku zachodowi. Uważam, że dało nam to cały wachlarz możliwości :) i stąd mamy sesję RODZINNĄ, KOBIECĄ i ROMANTYCZNĄ.. które ujęcia są Waszymi ulubionymi? :)

3-narzeczenska-sesja-na-lodzi 22-fotograf-rodzinny-warszawa17-zdjecia-glamour 1-sesje-zdjeciowe-szczecin 2-romantyczne-sesje-zdjeciowe 3-narzeczenska-sesja-na-lodzi 4-kobieca-sesja-na-lodzi 5-kobieca-sesja-motorowka 6-sesja-zdjeciowa-szczecin 7-sesja-zdjeciowa-w-szczecinie 8-modowa-sesja-w-porcie 9-kobiece-sesje-warszawa 10-sesja-w-miedzyzdrojach 11-miedzyzdroje-fotograf 12-fotograf-portretowy-w-szczecinie 13-zdjecia-modowe-warszawa 14-fotograf-modowy-warszawa 15-fotograf-modowy-szczecin 16-fotografia-modowa 17-zdjecia-glamour 18-bialy-stroj-jednoczesciowy 19-fotografia-portretowa 20-jednoczesciowy-kostium-kapielowy 21-sesja-zdjeciowa-na-plazy 22-fotograf-rodzinny-warszawa 23-rodzinne-sesje-zdjeciowe-warszawa 24-sesja-nad-morzem 25-zdjecia-z-wakacji 26-rodzinne-zdjecia-nad-woda 27-sesja-w-porcie 28-para-narzeczenska-w-porcie 29-romantyczne-zdjecia-warszawa 30-sesje-na-motorowce 31-fotograf-slubny-warszawa 32-czarna-sukienka-zara 33-najlepsze-zdjecia-w-warszawie 34-narzeczenska-sesja-nad-morzem 35-kobieca-sesja-nad-morzem 36-portfolio-modelki 37-portfolio-aktorskie

2 odpowiedzi na “Rodzinno-romantyczno-kobieca sesja na jachtach w Szczecinie”

  1. Kamila pisze:

    Fantastyczne zdjęcia!

  2. Asia pisze:

    Wspaniała sesja, pełna Miłości i Romantyzmu. Cudownie się Was Kochani oglada. Klimat i Otoczenie Wakacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *