15 maja 2021

Testy dla modelek

Co to jest test shoot, sesja testowa dla modelek, sesja modelingowa? Te kilka określeń oznacza jedno – sesję zdjęciową dla dziewczyny, która marzy o pracy w modelingu. Nastolatki aspirujące do zawodu modelki zgłaszają się do agencji modelingowych, które kierują je na sesję zdjęciową. To zdjęcia bardzo proste, najczęściej studyjne, pokazujące urodę kandydatki.

W nawiązaniu do poniższej sesji – czy wiecie, że moja prześliczna modelka odbywała wtedy swoją pierwszą w życiu sesję zdjęciową? Kto by pomyślał :)
Jak się przygotować do sesji do portfolio? Kliknij poniżej i skorzystaj ze wskazówek!

Wykonaj makijaż „no make up”, czyli bardzo naturalny, delikatny, taki, jakby prawie go nie było. Na sesję możesz ze sobą zabrać też szminkę, aby pod koniec sesji totalnie zmienić swój look, np. dodając mocne usta, to zawsze zmieni buzię i urozmaici zdjęcia. Zadbaj o rzeczy bez nadruków i napisów. Najlepiej wybierz neutralne kolory. Ponadczasowy jeans jest zawsze wskazany! :) Dobierz rzeczy, które najlepiej pokażą Twoją sylwetkę. Jesli masz proste włosy – wyciągnij je na szczotkę. W przypadku kręconych – podkreśl skręt kosmetykami, ukaż swoje największe walory. I pamiętaj, aby zawsze stawiać na naturalność :) sesja agencyjna jest Twoją wizytówką, pokazaniem Ciebie – a nie kogoś wymalowanego i wystylizowanego na inną osobę / postać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *