19 czerwca 2015

Sesja zdjęciowa – prezent dla taty

Ta sesja była prezentem dla Taty na zeszłoroczny Dzień Ojca. Wszystko sprytnie  ukartowane w sekrecie przez Mamę. Dzieci na początku wcale nie wiedziały co się zaraz stanie i co robi obca dziewczyna z aparatem w domu ich cioci. Po chwili kiedy wszystko stało się jasne rozpoczęłyśmy z Karoliną (mamą dzieciaczków) dobór stylizacji. Kiedy maluchy znudziły się już przebieraniem i ,,pozowaniem jak prawdziwi modele”, rozpoczęła się zabawa. Bieganie, łaskotki, śpiewanie piosenek. I to właśnie z tego czasu wybrałyśmy najlepsze ujęcia. Dzieci najpewniej czują się w naturalnych sytuacjach, nie nadętych i sztucznych. Sprzeciwy w stylu „ja już nie chcę!” załatwiłam prośbą o zaśpiewanie piosenki siedząc po turecku na trawie. I bum! Mamy kolejne ujęcia małej modelki :)

Choć już możesz nie zdążyć umówić się na taką sesję dla Taty, wykorzystaj inną okazję! Idzie lato, piękna pogoda, słońce i wysoka temperatura sprzyjają takim rodzinnym sesjom.

0 (1b)-sesja-dziecieca-warszawa0 (4)-rodzinne-zdjecia-warszawa

0 (1)-portret-lobuziakow 0 (1b)-sesja-dziecieca-warszawa 0 (1c)-fotografia-dzieci-warszawa 0 (2)-sesja-kolo-domu 0 (3)-portrety-w-parku 0 (4)-rodzinne-zdjecia-warszawa 0 (5)-fotograf-dzieci-warszawa 0 (6)-emocje-na-zdjeciach 0 (7)-fotografia-dziecieca 0 (8)-moda-dziecieca 0 (11)-portret-dziecka 0 (12)-usmiech-dziecka 0 (13)-zdjecia-dzieci 0 (14)-zabawa-podczas-sesji-zdjeciowej 0 (15)-fotografia-rodzinna 0 (16)-sesja-prezent-na-dzien-ojca 0 (17)-elegancko-ubrane-dzieci 0 (18)-portret-rodzenstwa 0 (19)-fotograf-w-warszawie 0 (20)-zdjecie-dzieci-z-mama-warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *