25 maja 2023

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ROZWOJOWE „FOTO & BRAND”

Po wielu lach pracy jako fotograf zdecydowałam się stworzyć moje pierwsze warsztaty fotograficzne, na których pragnę Cię zainspirować do pracy w tym zawodzie.
Chcę abyś odkrył nową pasję, a może nawet swoją własną drogę. Chciałabym pomóc młodym ludziom w obraniu ścieżki zawodowej.

Pionierskie podejście do tematu stawiające głównie na praktykę popartą opowiadaniami z moich dotychczasowych współprac, zachęci nawet najbardziej opornych, którzy nie przepadają za nudną nauką w formie wykładów.
W trakcie przemycę ważne, techniczne aspekty, które będą bazą i podstawowymi informacjami, które warto zdobyć.

Chcę abyś otrzymał kompleksową wiedzę zarządzania biznesem, rozmowy z klientem czy tworzenia marki osobistej. Dlatego do współtworzenia tego wydarzenia zaprosiłam najlepszą organizatorkę, psycholog Bernadettę Kowalczyk.

Warsztaty rozwiną Twoją pasję, podniosą kwalifikacje potrzebne na rynku pracy w potencjalnym zawodzie fotografa, a być może w przyszłości pomogą otworzyć własną firmę.

Dowiesz się też, dlaczego pojęcie konkurencyjności nie działa w fotografii i czemu warto tworzyć fajną, zdrową społeczność pasjonatów fotografii opartą na szczerości i wzajemnej pomocy.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ROZWOJOWE

Dla kogo?
– dla młodych osób szukających pomysłu na siebie
– dla mikroprzedsiębiorów, którzy chcą się dowiedzieć jak lepiej przedstawić siebie i swoje produkty w social mediach
– początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat
– dla każdego kto zastanawia się czy fotografia jest dla niego i czy warto zainwestować w sprzęt

Kiedy?
18 czerwca 2023r.

Gdzie?
W Kamieniu Pomorskim

Ile godzin zarezerwować?
Przewidujemy 6h solidnego warsztatu :)

Za ile?
400zł
To moja pierwsza stawka, jaką brałam za sesje zdjęciowe kilka lat temu :) Teraz możesz za te pieniądze kupić dwie pary spodni, iść na wizytę do fryzjera albo wybrać się na warsztaty, które zostawią w Twojej głowie wiedzę na lata :)

Czy potrzebuję profesjonalny sprzęt?
Absolutnie nie! Nie będą to typowe warsztaty z fotografii mobilnej, ale dowiesz się, jak świetne zdjęcia wykonać także telefonem. Jeśli szukasz swojej drogi, nie inwestuj w drogi, profesjoalny sprzęt. Opowiem Ci o czym jest fotografia, nauczysz się podstaw i jeśli unasz, że to totalnie coś dla Ciebie – w odpowiednim czasie rozważysz zakupy :)

Co mam ze sobą zabrać?
Uśmiech i coś do robienia notatek :)
Aparat lub telefon z aparatem

Czy mogę zrezygnować?
Na warsztaty obowiązują zapisy i przedpłata zadatku w wysokości 200zł. Po zapisaniu się i dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, jednak można odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Czy mogę otrzymać fakturę?
Oczywiście :)

ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC EMAIL NA ADRES: ANIA.MIODUSZEWSKA@GMAIL.COM  lub  ZADZWOŃ 691 855 377.
MOŻESZ TEŻ NAPISAĆ KOMENTUJĄC PONIŻEJ  (TWOJE DANE NIE BĘDĄ WIDOCZNE PUBLICZNIE)

______________________________________

OPIS AUTOREK:
Ania Mioduszewska – fotograf z 15-letnim doświadczeniem. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na Wydziale Fotografii. Przez 6 lat współpracowała z jedną z największych agencji fotoreporterskich w Polsce. W latach 2010-2016 sfotografowała każdą gwiazdę polskiego showbiznesu. Teraz wykonuje sesje dla klientów indywidualnych, robi sesje biznesowe, kampanie zdjęciowe dla marek i współpracuje z influencerami, tworząc dla nich materiały na kanały social media.

Pojechała sfotografować kostiumy kąpielowe do Meksyku i towarzyszyła jednej z największych podróżniczych Influencerek na Miami Swim Week w USA.

Jej zdjęcia publikowane były na wielu okładkach czasopism i książek.

W fotografii najważniejszy jest dla niej człowiek, który staje po drugiej stronie obiektywu.

Bernadetta Kowalczyk – Psycholożka oraz magister inżynierii łącząca skutecznie obie dziedziny. Od kilkunastu lat zarządza własną firmą. Buduje strategie wizerunkowe osób i firm. Trenerka i zewnętrzna project manager/event manager. Wykładowca Uniwerystetu SWPS.

Poruszy takie tematy jak : psychologia, biznes, marketing, marka osobista.

2 odpowiedzi na “WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ROZWOJOWE „FOTO & BRAND””

  1. Monika Ś pisze:

    Witam, chciałabym zapisać się na listę uczestników warsztatów fotograficznych :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *