21 czerwca 2013

Wieczór Panieński w Your Place

To był pierwszy w moim życiu Wieczór Panieński! Zarówno jako kobieta jak i fotograf, nigdy wcześniej nie byłam na tym wydarzeniu i muszę powiedzieć, że dziewczyny bardzo wysoko postawiły poprzeczkę! :)
Jako miejsce wybrały Your Place w Warszawie  – centrum zdrowia i urody, w którym Panna Młoda miała sprezentowany próbny makijaż i fryzurę ślubną, masaż i chwilę relaksu dla siebie. Kiedy korzystała ze swych przyjemności, przyjaciółki zakradły jej się do domu, zabrały kilka „gadżetów” i zaprosiły Anię na górę, do „tajemniczego pokoju”. Tam „w prezencie” czekałam ja – z aparatem, rozstawionymi lampami studyjnymi i szampanem, który miał dodać odwagi ;) Po sesji, z której światło dzienne ujrzy zapewne tylko 1 ujęcie (WIĘCEJ ZDJĘĆ), dotarło więcej koleżanek, był tort, życzenia i dużo uśmiechu! :)

1-wieczor-panienski-w-warszawie 2-wieczor-panienski-warszawa-fotograf 3-fotografka-wieczor-panienski-warszawa 4-sesja-zjeciowa-na-wieczor-panienski1-wieczor-panienski-w-warszawie 5-przyszla-panna-mloda 6-tort-na-wieczor-panienski 7-przyjecie-dla-panny-mlodej 8-panna-mloda-i-druhny 9-kobieta-fotograf-wieczor-panienski-warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *