Nic tak nie zwiastuje wiosny jak kwitnące kwiaty. Wraz z Karoliną postanowiłyśmy wykorzystać te piękne okoliczności przyrody i zrobić kilka zdjęć w kwiatach. Taka rodzinna sesja w parku to piękna pamiątka, zatrzymanie we wspomnieniach Waszej relacji z maluszkami. Musicie przyznać, że stylizacje, które przygotowała Karolina w połączeniu z tym miejscem nadały nam mocno pinterestowy charakter zdjęć :)
Ciekawa jestem czy lubicie takie przytłumione kolory, czy na wiosnę zieleń powinna być jednak soczysta? :)
Więcej zdjęć Sesja wiosenna w plenerze
19 maja 2021
Sesja mama i córka – plener
Jak widać, maj nas w tym roku nie rozpieszcza ciepłą pogodą i nadwyżkami słońca. To nic! Kwiaty kwitną, jest zielono, to piękny czas na sesję w plenerze :) Wystarczy piękny płaszcz, jak np. ten z aeterie, uśmiech i można spokojnie działać :) Tutaj np. mamy przykład sesji mamy z córką, podczas której udało nam się zrobić też kilka zdjęć modowych na bloga, dla Karoliny Baszak :)
Więcej zdjęć Sesja mama i córka – plener

































