14 kwietnia 2015

Chrzest w Lany Poniedziałek

Na to wydarzenie jechałam z lekką obawą. Nie była ona jednak spowodowana jakimś aspektem technicznym.. że nie dam rady, że coś pójdzie nie tak, albo że coś nie wyjdzie. Na ten chrzest jechałam w Lany Poniedziałek! I bardzo mocno liczyłam na to, że nikt nie wpadnie na pomysł wyczekiwania pod kościołem na osoby chcące się do niego dostać :) już pogoda nam nie sprzyjała.. było zimno i pochmurno, czasami trochę popadało. Na szczęście na miejscu nikogo nie było!

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie okazał się bardzo podobny do tego, z mojego rodzinnego miasta :) zbliżone zdobienia z cegieł przy ołtarzu od razu mi się z nim skojarzyły.

Mała bohaterka naszego spotkania znudziła się całym tym wydarzeniem i na moment ucięła sobie drzemkę :) a po mszy zrobiliśmy na tyle szybko kilka ujęć z rodziną i Chrzestnymi, że nikt nie zdążył zmarznąć ani się znudzić :)

fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl

fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl fot. Ania Mioduszewska www.mioduszewska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *